Procem to coś więcej niż praca!

Procem to coś więcej niż praca!

Często zachęcamy naszych kierowców, aby przysyłali nam ze swoich tras zdjęcia miejsc, które uznają za warte uwiecznienia. Publikując takie fotografie chcemy pokazać, że pomimo całego trudu, z jakim wiąże się praca kierowcy długodystansowego, czasami można natknąć się na prawdziwie niezwykłe momenty. Dzisiaj jeden z naszych pracowników sprawił, że zaparło nam dech w piersiach! Jeśli ktoś jeszcze uważa, że wyjazdy na kilkutygodniowe trasy to tylko czerń asfaltu i światła innych samochodów, koniecznie musi spojrzeć niżej! I zachwycić się tak, jak my!

//

Very often we encourage our drivers to send us photos from their routes - especially when some places deserve to be remembered. By posting such photos we want to show you that despite all difficulties that long-routes drivers has to deal with, sometimes you can bump into really magical moments. Today, one of our employees made us out of breath! If there's still someone who thinks that long routes are only black roads and other's cars' lights - REALLY needs to see those photos! Be amazed, just like we were!

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
Zamknij
powrót na górę