Systematyczność to nasz znak rozpoznawczy!

Systematyczność to nasz znak rozpoznawczy!

Nikt nie chce stać w miejscu. My też nie! Dlatego z każdym tygodniem, miesiącem, rokiem staramy się rozbudowywać, rozwijać i modernizować naszą flotę. Na początku roku zapowiedzieliśmy kolejne odbiory nowych samochodów marki MAN. Do tej pory udało nam się zrealizować prawie 70% planu - do naszej rodziny dołączyło aż 30 nowych samochodów. W najnowszej transzy na naszą bazę wypadową udało się sprowadzić 5 aut - możecie spojrzeć na nie na zdjęciach niżej. Czujemy, że wraz z każdą taką inwestycją jesteśmy silniejsi na rynku. Oby tak dalej! 

//

Noone wants to be in the same spot all the time. We neither! That's why, with every week, month, year we're trying to expand and modernize our fleet. At the beginning of the year we planned next part of receiving new MAN's trucks. Till today we've managed to complete almost 70% of our plan - 30 new cars joined our big family. In the newest part we were able to bring 5 trucks to our base - you can see them on photos below. We feel that with every investition like this we are stronger on the market. And we don't want to stop!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.
Zamknij
powrót na górę