O NAS

NASZA DROGA
TRANSPORTU

Procem Sp z o.o. to międzynarodowa firma transportowa działającą na rynku europejskim z oddziałami w Polsce, Niemczech i Ukrainie. Świadczymy usługi transportowe w wielu sektorach, od branży budowlanej, po surowce i komponenty, FMCG, a także produkty AGD, Automotive. Filarem funkcjonowania i rozwoju naszej działalności są nasi pracownicy stanowiący zespół ponad 400 najlepszych ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach.
0+
Lat doświadczenia
0+
Jednostek
transportowych
0+
Przewozów
rocznie
ZESPÓŁ PROCEM

STAWIAMY NA LUDZI

Ludzie stanowią największy kapitał firmy. Dlatego masz pewność, że po drugiej stronie słuchawki stoją kompetentni ludzie ze specjalistyczną wiedzą i wykształceniem.

NASZA FLOTA

FLOTA

NASZA FLOTA

Naszą firmę wyróżnia również flota najnowocześniejszych pojazdów zintegrowanych z zaawansowanym systemem zarządzania transportem wykorzystującym szczegółowe dane telematyczne. Połączenie wszystkich powyższych czynników stanowią gwarancję najwyższych standardów w zakresie jakości, terminowości I bezpieczeństwa transportowanych ładunków. W strategii naszej firmy uwzględniamy wszystkie czynniki ESG i staramy się konsekwentnie je realizować. Oprócz korzyści dostarczanych Tobie, nie zapominamy o naszej planecie. Flota naszych pojazdów odpowiada najnowszym standardom europejskiej normy emisji spalin i ponadto promujemy ekonomiczny styl jazdy naszych kierowców.

średni wiek jednostek
to 2 lata

regularne
przeglądy
i serwisy

POZNAJ NAS LEPIEJ

POROZMAWIAJMY
O WSPÓŁPRACY

BIURO@PROCEM.PL
PL +48 22 490 91 85
DE +49 15 77 339 10 65
Procem sp. z o.o.
00-517 Warszawa
ul. Marszałkowska 80

e-mail: biuro@procem.pl
tel. PL: + 48 22 490 91 85
tel. DE: +49 15 77 339 10 65
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram