TRANSPORT
 MIĘDZYNARODOWY

Firma Procem Sp z o.o świadczy usługi w transporcie drogowym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych FTL. Nasi Klienci mają do dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów, w tym również z naczepami typu MEGA o ładowności 100 m sześciennych. Przewozy FTL świadczymy przede wszystkim na trasach: Włochy-Niemcy, Włochy-Belgia, Niemcy-Włochy, Belgia-Włochy, Niemcy-Hiszpania. Nasze oddziały znajdują się w Polsce (pod Warszawą), Niemczech (okolice Goch) oraz na terenie Ukrainy (Lwów).

DLACZEGO PROCEM?

Transport międzynarodowy w Europie to skomplikowane zadanie, które wymaga precyzji, szybkości i doskonałego planowania. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów z pasją, gotowych dostarczyć Ci niezawodne i efektywne rozwiązania logistyczne. Nasza firma doskonale rozumie te potrzeby i z dumą oferuje dwie główne usługi: transport SILO oraz transport uniwersalny.

POLITYKA JAKOŚCI

Nie tylko dostarczamy usługi transportowe najwyższej jakości, ale również angażujemy się w budowanie długoterminowych relacji z naszymi klientami. Nasza firma stawia na partnerskie podejście, wspierając Cię na każdym etapie procesu logistycznego, od początkowego planowania do końcowej realizacji.

POROZMAWIAJMY

Zaufaj nam jako swojemu partnerowi logistycznemu i doświadcz korzyści, jakie niesie za sobą współpraca z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby transportowe i otrzymać spersonalizowane rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć sukces na międzynarodowym rynku.

POROZMAWIAJMY
O WSPÓŁPRACY

BIURO@PROCEM.PL
PL +48 22 490 91 85
DE +49 15 77 339 10 65
Procem sp. z o.o.
00-517 Warszawa
ul. Marszałkowska 80

e-mail: biuro@procem.pl
tel. PL: + 48 22 490 91 85
tel. DE: +49 15 77 339 10 65
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram