KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

2023-04-13

Opis stanowiska:

• przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu

• obsługa tras krajowych / międzynarodowych

• zabezpieczenie ładunku

• codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu

• dbanie o prawidłowość dokumentów przewozowych

• załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:

• prawo jazdy C+E

• doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- Praca tylko na terenie UE

- Zapewniamy nasz transport z bazy do ciężarówki w DE i zjazdy do PL

- Nowoczesna flota ciągników siodłowych (max 3 lata)

- Opieka medyczna za granicą

- Pomoc w uzyskaniu wizy/karty pobytu i innych formalności związanych z pracą i pobytem dla obcokrajowców

- Systemy lojalnościowe i premie uzależnione od stażu pracy- pierwsza premia w wysokości 2000zł już po przepracowaniu 2 miesięcy.

- Dodatki płacowe za jazdę bezszkodową oraz styl jazdy (ecodriving)

- Premia 2000zł na start już po przepracowaniu co najmniej 2 miesięcy, a także inne dodatki płacowe oraz systemy lojalnościowe

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres email: logistyka@procem.pl lub kontakt telefoniczny: +48 514 523 042

Procem sp. z o.o.
00-517 Warszawa
ul. Marszałkowska 80

e-mail: biuro@procem.pl
tel. PL: + 48 22 490 91 85
tel. DE: +49 15 77 339 10 65
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram