KOORDYNATOR SERWISU

2023-04-13

Opis stanowiska:

- Koordynacja zespołu mechaników na bazie w Polsce i w Niemczech

- Tworzenie i monitorowanie harmonogramów napraw pojazdów

- Monitoring stanów magazynowych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych pojazdów

- Zarządzanie obsługą techniczną floty pojazdów (przeglądy techniczne i monitoring procesu napraw)

- Prowadzenie dokumentacji i historii napraw i obsługi serwisowej pojazdów

- Koordynacja napraw mobilnych na terenie UE

- Kontrola elektronicznych urządzeń poboru opłat drogowych

- Udzielanie telefonicznego wsparcie technicznego dla kierowców

Wymagania:

- Komunikatywność i odpowiedzialność

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- Podstawowa wiedza z zakresu procesu obsługi napraw serwisowych pojazdów ciężarowych

- Prawo jazdy kat B (niezbędne w przypadku wyjazdów służbowych na terenie UE)

- Język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
- Pracę w młodym zespole
- Umowę o pracę
- Szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres email: logistyka@procem.pl lub kontakt telefoniczny: +48 514 523 042

Procem sp. z o.o.
00-517 Warszawa
ul. Marszałkowska 80

e-mail: biuro@procem.pl
tel. PL: + 48 22 490 91 85
tel. DE: +49 15 77 339 10 65
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram