MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

2023-04-13

Zakres obowiązków

- Wykonywanie bieżących obsług i napraw pojazdów

- Obsługa komputera serwisowego

- Dbanie o dokumentację techniczną

- Testowanie pojazdów po naprawach

Nasze wymagania

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Mile widziane prawo jazdy C+ E

- Chęć do pracy oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

- Umiejętność obsługi komputera serwisowego

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
- Pracę w młodym zespole
- Umowę o pracę
- Szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres email: logistyka@procem.pl lub kontakt telefoniczny: +48 514 523 042

Procem sp. z o.o.
00-517 Warszawa
ul. Marszałkowska 80

e-mail: biuro@procem.pl
tel. PL: + 48 22 490 91 85
tel. DE: +49 15 77 339 10 65
pl_PLPolish
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram